Akcesoria Reef Factory
Akcesoria Reef Factory

Akcesoria Reef Factory

Akcesoria i części zamienne marki Reef Factory to dedykowane, niezawodne elementy do Twojego domowego akwarium morskiego.

Jeżeli masz wątpliwości dotyczące wyboru najlepiej skontaktuj się z wykwalifikowanym i doświadczonym sprzedawcą crazycoral.pl

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-12 z 23 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: 1-8-19

Marka: REEF FACTORY

Reef Factory Fleece Roll- włóknina do Reef Factory Smart Roller M

Recenzje: 0

Reef Factory Fleece Roll- włóknina do Reef Factory Smart Roller M Certyfikowana włóknina usuwa z wody większe cząstki zanieczyszczeń, ale nie usuwa całkowicie niezbędnych w akwarystyce pierwiastków śladowych oraz NO3 i PO4. Dzięki temu, że rolka ma 20 cm (7.87 inch) szerokości i aż 40 m (1574.8 inch) długości, starcza na dłużej niż konkurencji.

Cena 118,00 zł
W magazynie

Indeks: 1-8-4

Marka: REEF FACTORY

Reef Factory Dosing Pump Holder-uchwyt na 1 pompę

Recenzje: 0

Dosing Pump holder dla 1 sztuki Uchwyt montażowy do jednej sztuki pompy dozującej. Dzięki półce można estetycznie i bezpiecznie zamontować jeden dozownik na półce, w szafce lub zawiesić je na krawędzi sumpa lub akwarium. Uchwyt do pompek dozujących to specjalnie zaprojektowany i wykonany uchwyt, bezpieczny dla rafy i nie zawierający metalu.

Cena 47,00 zł
W magazynie

Indeks: 1-8-127

Marka: REEF FACTORY

Reef Fatory Dosing Pump Holder-uchwyt na X3

Recenzje: 0

Dosing Pump holder X3 Uchwyt montażowy do Dosing Pomp X3. Dzięki półce można estetycznie i bezpiecznie zamontować dozownik na półce, w szafce lub zawiesić je na krawędzi sumpa lub akwarium. Uchwyt do pomp dozujących został specjalnie zaprojektowany do akwariów morskich. Wykonany z materiałów bezpiecznych dla rafy i nie zawierający metalu.

Cena 132,00 zł
W magazynie

Indeks: 1-8-131

Marka: REEF FACTORY

Reef Factory Dosing Pump X4 holder-uchwyt do pomp dozujących

Recenzje: 0

Dosing Pump holder dla 4 sztuk Uchwyt montażowy do czterech sztuk pomp dozujących. Dzięki półce można estetycznie i bezpiecznie zamontować do czterech dozowników na półce, w szafce lub zawiesić je na krawędzi sumpa lub akwarium. Uchwyt do pomp dozujących to specjalnie zaprojektowany i wykonany uchwyt, bezpieczny dla rafy i nie zawierający metalu.

Cena 189,00 zł
W magazynie

Indeks: 1-8-104

Marka: REEF FACTORY

Reef Factory Accessory pack dla Dosing Pump / X3- uchwyt na weżyki

Recenzje: 0

Accessory pack dla Dosing Pump / X3 To zestaw akcesorii do użycia wraz z Dosing Pump X3, Dosing Pump oraz Dosing Pump Pro. Z tym zestawem zadbasz o bezpieczeństwo i dobrą organizację dzięki perfekcyjnie ułożonym wężykom. Takie rozwiązanie zabezpieczy Cię przed przypadkowym trąceniem wężyka podczas prac przy sumpie.

Cena 165,00 zł
W magazynie