RI All in one biopellets XL 300g

RI All in one biopellets XL 300g

abosorber

137,00 zł Brutto
Ilość
w ciągu 24h

NP reducing Biopellets skutecznie usuwają azotany i tylko do pewnego stopnia fosforany. All in one Biopellets jest produktem, który z powodzeniem ma walczyć zarówno z azotanami jak i fosforanami, bez potrzeby użycia osobnych adsorberów na fosforany. Firma podkreśla, że All in one biopellets, podobnie jak Np reducing biopellets, wytwarzane są z najwyższej jakości składników, aby zapewnić całkowicie bezpieczne używanie produktu w zbiorniku z wrażliwymi i cennymi zwierzętami.

 AIO BP XL najlepiej pracują w bardzo wysokim przepływie wody. Powodują one wzrost bakterii w warunkach tlenowych, które zużywają związki azotowe (amoniak, azotyny i azotany) oraz fosforany. Ta konwersja nieorganicznego azotu i fosforu w mikrobiologiczną masę nazywana jest immobilizacją. W przeciwnieństwie do beztlenowej denitryfikacji pelety używane są w warunkach tlenowych i nie produkują gazów N2 (azotu) ani toksycznego H2S (siarkowodoru), co jest często obserwowane w denitryfikacji.

Dawkowanie: 100g/100L wody akwariowej. Regularnie mierz azotany i fosforany i uzależnij ilość AIO BP XL od wyników testów. Zwiększaj ilość pelet powoli, przez okres kilku tygodni.

Ważne:

  • Potrzebny jest silny odpieniacz, dobre napowietrzanie wody w akwarium.
  • Należy utrzymać duży przepływ wody.
  • Zastosowanie ozonu i UV przez złoże pigułek negatywnie wpływa na osiedlanie się bakterii na pigułkach i wydłuża czas dojrzewania filtra
  • Aby uniknąć gwałtownego skoku parametrów oraz dać możliwość przystosowania się zwierząt do nowych warunków, zaleca się użycie mniejszej ilości biopeletek na początku i stopniowe ich uzupełnianie.
Wysyłka: 24h
Dostawa od: 0 zł
Darmowa dostawa od: 300
Płatność z góry
Czas dostawy
Cena
UPS (przedpłata) / UPS (prepayment)
24h
20,00 zł
Płatność przy odbiorze
Czas dostawy
Cena
UPS (pobranie) / UPS (cod)
24h
25,00 zł
Odbiór osobisty (płatność na miejscu) / Collect in Person (cod)
0h
Darmowa!