Crazy Coral – ludzie z pasją i ambicjami!

Crazy Coral - jesteśmy doświadczoną firmą, która poprzez lata praktyki i ciężkiej pracy wyspecjalizowała się w imporcie i sprzedaży zwierząt oraz akcesoriów do akwarystyki morskiej.

Liczne sukcesy oraz uznanie Klientów sprawiło, że obecnie możemy poszczycić się mianem jednej z najlepszych firm akwarystycznych w Polsce i w Europie. Nasze działania realizowane są na podstawie praktycznej wiedzy oraz codziennym przebywaniu w naszej hodowli, dzięki czemu osiągamy świetne wyniki w kompleksowej realizacji akwariów morskich. Dbamy o zadowolenie naszych Klientów, oferując różne warianty współpracy.

W naszej ofercie znajdują się również usługi profesjonalnego doradztwa, założenia, aranżacji oraz serwisowania akwariów morskich. Przykładamy dużą wagę do etyki pracy i jakości obsługi Klienta. Naszą misją jest w sposób uczciwy i zgodny z najwyższymi standardami pomagać Klientom rozwijać swoją akwarystyczną pasję, poprzez oferowanie zwierząt i produktów najlepszej jakości.

Dostarczamy wysoką jakość świadczonych usług. Interesuje nas to, co robisz i w jaki sposób dbasz o swoje zbiorniki. Zależy nam, aby nasze usługi przynosiły Ci korzyści. Nie oszukujemy, nie obiecujemy gruszek na wierzbie. Prezentujemy realne możliwości i stawki na jakich pracujemy. Stawiamy na długie i efektywne relacje z klientem.

Nasz zespół to najwięksi pasjonaci i specjaliści w branży.

W każdą środę o godz. 20:30 prowadzimy transmisję na żywo CRAZY CORAL LIVE, na naszym funpage na Facebook`u, gdzie pokazujemy koralowce. Nasi obserwatorzy mają możliwość wylicytowania niezwykłych okazów już od 1 zł.

Na Youtube mamy swój kanał i ponad 1,3 tys subskrybentów. Na kanale znajdziecie ogrom merytorycznej akwarystycznej wiedzy, ciekawostek oraz filmy z naszych realizacji.

Główną siedzibę mamy na Kujawach, w małej miejscowości Żołędowo. To tutaj w pięknych okolicznościach przyrody pracujemy ze sprzętem i zwierzętami, a także prowadzimy jedyny w Polsce akwarystyczny ShowRoom, w którym każdy Klient czuje się wyjątkowo.