KROK 1
WYBIERZ TOWAR
I ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE
Złóż zamówienie w sklepie internetowym.Jako formę płatności wybierz ratyBanku BNP Paribas, gdy wartość zakupówwynosi min. 100 zł.
KROK 2
PRZYGOTUJ DOWÓD OSOBISTY ORAZ NUMER NIP TWOJEGO PRACODAWCY, NASTĘPNIE WYPEŁNIJ I WYŚLIJ WNIOSEK
Zapoznaj się z warunkami wnioskowaniao kredyt oraz dokumentami dla kredytudostępnymi ratalnego na stronie. Wypełnij wniosek kredytowy. Wniosek kred-ytowy uzupełnisz szybciej, jeśli zezwolisz Bankowi BNP Paribas na jednorazowy dostępdo informacji o Twoim rachunku w innymbanku w celu potwierdzenia Twoich danychw tym celu zaloguj się na Twoje osobiste konto.Na podstawie danych z konta za Twoją zgodąuzupełnimy dane we wniosku oraz potwie-rdzimy Twoją tożsa- mość. Możesz pominąć ten krok, jeżeli chcesz uzupełnić wniosek samodzielnie. Sprawdź poprawność wpisanychprzez Ciebie danych i wyślij wniosek do BankuBNP Paribas. Pamiętaj! Uzupełnij wniosek uważniena podstawie danych zawartych w Twoim dokumencie tożsamości..
KROK 3
ZAAKCEPTUJ UMOWĘ
Złóż Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej pobierz umowę kredytową na swoje urządzenie, zapoznaj się z jej treścią a następnie potwierdź umowę Jeśli nie potwierdziłeś swojej tożsamości na wniosku kredytowym, zrób to teraz: zaloguj się do swojego konta osobistego w Twoim banku i skorzystaj z usługi dostępu do informacji o rachunku lub wykonaj przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł z konta którego jesteś właścicielem.
KROK 4
CIESZ SIĘ ZAKUPAMI I KORZYSTAJ Z BANKOWOŚCI INTERNETOWEJ GOONLINE!
Zamówiony towar zostanie wysłany przezsklep niezwłocznie po zawarciu umowy.Harmonogram spłaty zostanie wysłanydo Ciebie e-mailem. Informujemy,że numer konta do spłaty, termin płatnościraty i historię rachunku znajdziesz równieżw bankowości internetowej GOonline oraz aplikacji mobilnej GOmobile. Zachęcamy do pobrania aplikacjiz Google Play lub App Store.
UWAGA
NAJCZĘSTSZE PRZYCZYNY ODMÓW Z POWODU BŁĘDNIE WPROWADZONYCH DANYCH:

- podawanie zdrobnień zamiast pełnego imienia przykład: Klient we wniosku wpisuje Janek zamiast Jan

- niestosowanie polskich znaków przykład: Slawomir zamiast Sławomir

- błędnie wprowadzona data wydania lub ważności dokumentu tożsamości

- błędnie podany adres email uniemożliwia sfinalizowanie zakupu

BNP Paribas Bank Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 2, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 147 676 946 zł w całości wpłacony. Szczegółowe informacje o kredycie, w tym Regulamin zawierania umów kredytu ratalnego poprzez sklep internetowy, dostępne są na stronie https://www.bnpparibas.pl/klienci-indywidualni/kredyty/kredyt-ratalny-w-sklepach-nternetowych. Dostępność kredytu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przesłanych przez niego informacji. Niniejszy materiał ma charakter poglądowy i informacyjny - nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.
Kalkulator kredytowy
OBLICZ RATĘ

Zakupy w ratach 0% dostępne na crazycoral.pl oraz w sklepie stacjonarnym.

Crazy Coral

Centrum Akwarystyki Morskiej

ul. Jastrzębia 12,

Żołędowo (k. Bydgoszczy)

Godziny otwarcia sklepu stacjonarnego:

pon.: 12:00-16:00

wt.-śr.: 12:00-18:00

czw.-pt.: 12:00-20:00

sobota: 10:00-14:00

niedziela: zamknięte